PNF базовий курс

Організаційна інформація PNF basic

Під керівництвом IPNFA [www.IPNFA.org]

Місце навчання: м.Львів, вул. Туган Барановського 9 (бічна вул. Пекарської) Українсько-польський центр фізичної терапії VOTUM

Дата навчання:11-15.02.2018 – І частина
4-8.03.2018 – ІІ частина

Викладач: Damian Kapturski PT, MSc, IPNFA Instructor

PNF базовий курс ( PNF basic course)

PNF базовий курс, який охоплює 100 годин занять і складається з двох незалежних частин .

Після завершення основного курсу , кожен учасник отримує сертифікат на двох мовах (українською та англійською) , що дозволяє подальше навчання в концепції PNF.

Всі викладачі , які проводять заняття сертифіковані і акредитовані викладачами IPNFA (International PNF Association)) .

Це означає, що безперервна освіта в цій концепції може здійснюватися по всьому світу в кожного інструктора IPNFA.

Сертифікати IPNFA приймаються в більшості країнах світу та Європи, і їх власники затребувані фахівці у багатьох реабілітаційних центрах, медичних установах з різних спеціальностей.

Вимоги до вступників (учасників курсів)

Диплом фахівця з фізичної реабілітації (бакалавр, спеціаліст, магістр) чи лікаря.

Що брати?: Під час навчання необхідно з собою мати спортивну форму (шорти та футболку) та канцелярські засоби (ручку, зошит)

Матеріали: Під час першого дня навчання Ви отримаєте методичний посібник початкового курсу концепції PNF. Додатково після закінчення І тижня, отримаєте доступ до відео-матеріалів у вигляді навчальної платформи. Після закінчення початкового курсу отримаєте можливість додання до Академії Функціональної Терапії, закритої групи на Facebook, яка призначена для випускників. Ви зможете там знайти додаткові матеріал, всю інформацію на тему консультації online та новинки зі світу PNF.