І основний модуль

Тема: “Реабілітація хворих після інсульту та черепно-мозкової травми головного мозку гострої фази”
І основний модуль
(Призначений в основному для фізіотерапевтів та медсестер)
В навчанні може брати участь до 16 осіб.

Тривалість: два дні.
Кількість годин: 18 H (45 min)
Цикл навчання в галузі неврологічної реабілітації
Курс розрахований для фізіотерапевтів, медсестер, лікарів і логопедів. Також призначений для персоналу, який має вирішальний вплив на все, що відбувається з пацієнтом під час гострої фази в реанімації чи відділі неврології. В навчанні ми звертаємо увагу на необхідність раннього реабілітаційного процесу і належного догляду. Ми хотіли б підкреслити важливість правильних процедур з пацієнтом з перших днів після інциденту, щоб уникнути ускладнень і хронічних патологій. Пацієнти після інсульту та черепно-мозкових травм головного мозку становлять дуже різноманітну вікову групу. Таким чином, правильний догляд і реабілітація має життєво важливе значення в процесі відновлення і повернення пацієнта до незалежності в повсякденному житті. Під час навчання ми будемо піднімати питання пов’язані з процесами, що відбуваються в головному мозку після інсульту та черепно-мозкових травмах, будуть обговорюватись питання пов’язані з регулюванням м’язового тонусу і процесів, що призводять до утворення контрактур і навколосуглобових окостенінь. У подальших модулях обговорюватимуться також питання, пов’язані з терапією орофаціальною, комунікацією вербальною і невербальною.
Ми також представимо застосування ботулінічного токсину в регуляції м’язового тонусу і “castowanie” (практичне застосування легкого гіпсу у пацієнтів з контрактурами м’язів). Практично ми хочемо звернути увагу на важливість належного догляду та адекватного поводження з хворим, ми покажемо Вам, як захистити пацієнта від ще більшої патології. Слід підкреслити, що навчання спирається на багаторічний досвід роботи з пацієнтами після травми та інсульту в PCRF Вотум в Кракові. Курси викладаються фізіотерапевтами, логопедами і лікарями, які мають міжнародний досвід і отримали сертифікати різних методів лікування в галузі неврології.
Сердечно запрошуємо до співпраці осіб, які мають бажання підвищувати професійні кваліфікації, а також осіб , які зацікавленні на найшвидшому поверненні пацієнтів з неврологічними травмами до незалежного життя.
Кожен учасник отримує сертифікат, виданий PCRF VOTUM.
Сертифікат дозволяє брати участь у подальших навчальних модулях, що проводяться PCRF Вотум. Сертифікати дозволяють проведення навчальних стажувань в PCRF VOTUM за певних умов.
Ми запрошуємо Вас до співпраці.