Вперше курс ПНФ (Пропріоцептивна Нейром’язова фасилітація) в Україні!!!

Українсько-польський центр реабілітації "VOTUM" News Вперше курс ПНФ (Пропріоцептивна Нейром’язова фасилітація) в Україні!!!

Ми із великим задоволенням  оголошуємо те, що  17 листопада 2016 року розпочнеться перший міжнародний курс концепції  PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation), ПНФ (Пропріоцептивна Нейром’язова фасилітація), під керівництвом міжнародної асоціації IPNFA (Internationa PNF Association). Це буде знаковою подією, яка може почати нову еру реабілітації в Україні. Навчання буде проводити міжнародний інструктор Damian Kapturski (список інструкторів:  Basic Course Instructors).

 Курс буде проводитися  польською мовою з синхронним перекладом на українську мову. Курс уже введений в розклад міжнародної організації IPNFA і для перевірки автентичності курсу  та інструктора можете перевірити це для себе на сайті:

http://ipnfa.org/index.php/courses/current-courses/month.calendar/2016/11/22/-

Методика ПНФ зарекомендувала себе в Польщі майже 20 років тому. Перший курс був проведений у Варшаві, наступний в Кракові. Сьогодні практично кожен фізіотерапевт в Польщі відразу після закінчення бакалавра чи магістра першочерговим післядипломним навчанням обирає область PNF. Цей курс відкриває безліч горизонтів, і Польща стала базою для розвитку так званої  функціональної реабілітації. У Вас є унікальна і неповторна можливість стати учасниками першого курсу ПНФ України. Сертифікат (українською та англійською мовами) дає перепустку на роботу в якості фізіотерапевта і подальшої освіти практично у всьому світі.

ПНФ базовий курс (PNF BASIC COURSE)100 годин:

17 – 21 листопада 2016   I модуль курсу ПНФ

  6 – 10 лютого  2017        II модуль курсу ПНФ

Залишилося ТРИ останні місця, реєструйся та переконайся, що освіта PNF змінює підхід до реабілітації.

За детальною інформацією: +38050-346-36-86; mariia.klymovych@edumed.com.ua